Zuzanna Karwacka - talent piłkarski oraz lekkoatletyczny :)

Zawodnicy MKS Chojniczanka osiągają sukcesy nie tylko w piłce nożnej. Zawodniczka drużyny rocznika 2005 Zuzanna Karwacka, podczas zawodów lekkoatletycznych w Złotowie, kwalifikujących do Ogólnopolskich Zawodów Lekkoatletycznych młodzieży szkolnej w Łodzi zdobyła dwa złote medale w konkurencji: skok w dal i bieg na 300 m. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na początku maja zespół Kadry Pomorza U13 dziewcząt wywalczył awans do półfinałów Mistrzostw Polski kadr wojewódzkich, które odbędą się w Warce. W kadrze drużyny z Pomorza znalazły się dwie zawodniczki MKS Chojniczanka Chojnice, Zuzanna Karwacka z drużyny rocznika 2005 i Martyna Orłowska z drużyny rocznika 2006. Dziewczęta pojadą na zgrupowanie Kadry Pomorza połączone z udziałem w półfinałach MP. Serdecznie gratulujemy i życzymy awansu do ścisłego finału.