Przygotowania do rundy wiosennej Pomorskiej Ligi Juniorów D1

Rok 2018 jest od samego początku jest dla nas bardzo pracowity. Trenujemy 4 razy w tygodniu, regularnie rozgrywamy mecze kontrolne.
W sezonie przygotowawczym do ligi rozegraliśmy sparingi z takimi drużynami jak: Gryf Słupsk, Gryf Tczew, KP Starogard, GKS Kowale, Olimpia Grudziądz, Olimpijczyk Kwakowo, MKS Debrzno, Zawisza Bydgoszcz czy Chemik Bydgoszcz. Wszystkim drużynom które przyjęły nasze zaproszenia bardzo dziękujemy za przejazd i życzymy wielu sukcesów w przyszłości.

Niestety nowy rok to również wyzwania w postaci kontuzji bardzo ważnych dla naszego zespołu zawodników: Jakuba Żywickiego , Oskara Prądzyńskiego oraz Filipa Wachowskiego. Dwoje pierwszych powróciło już do treningów i przygotowują się do startu ligi.

Są również bardzo dobre wieści - a mianowicie do zespołu dołączyły do nas dwie nowe postacie Zuzia Karwacka ( MKS Debrzno) oraz Karol Kowalik ( Lider Rychnowy )
Zuzia jest zawodniczką, która regularnie otrzymuje powołania do Kadry Pomorza
Karol to zawodnik bardzo dobrze przygotowany motorycznie, który charakteryzuje się wielkim zaangażowaniem na treningach.
24.03 rozpoczynamy rozgrywki ligowe , które stwarzają nam świetne środowisko do rozwoju .

Ostatnie 2 tygodnie były bardzo pracowite : w poniedziałek 12.03 Mikołaj Rzepinski wystąpił w meczu kontrolnym Kadry Pomorza przeciwko Gedanii Gdańsk.
W czwartek 15.03. czterech naszych zawodników brało udział w konsultacji Kadry Lotosu: Wiktor Kowalski , Nikodem Sikora , Szymon Skwierawski oraz Mikołaj Rzepinski .
Ponadto od 16.03 do 18.03 na zgrupowaniu Kadry Pomorza uczestniczyła nasza zawodniczka Zuzia Karwacka .

24.03.18 o 12:30 rozgrywamy na „Naszym Modraku” pierwszy mecz ligowy rundy wiosennej z KP Starogard Gdański. Zapraszamy wszystkich sympatyków do kibicowania !