Obóz - Dzień 3 i 4. Sparingi : Borowiak Czersk i MKS Debrzno

Ostatnie dwa dni obozu zostały solidnie przepracowane :

Na porannych treningach uczyliśmy się organizacji gry w defensywie - wszystko oczywiście odbywało się w małych grach, w których zawodnicy zmuszeni są do bardzo intensywnej gry. Muszą przy tym pod ciągłą presją czasu i przestrzeni podejmować wiele decyzji związanych z grą.

Po obiedzie teoretyczny trening taktyczny i sparing z drużyną Borowiaka Czersk 2005. Zawodnicy stworzyli ciekawe widowisko zakończone naszym zwycięstwem 18:1.

W czwartek zajęcia były podobne - aczkolwiek dodatkowo z elementami kolarstwa :) - przejazd do Parku Tysiąclecia na siłownię i potem na Modrak.  O 14:00 odbył się sparing z MKS Debrzno 2005 który zakończył się zwycięstwem gości 5:3. Mecz był bardzo zacięty, z dużym zaangażowaniem z obu stron.

Jesteśmy pewni, że wykonana praca przyniesie wymierne efekty w lidze którą rozpoczynamy 04.09.16 od  wyjazdu do Kościerzyny.

Trzymajcie kciuki i śledźcie nas na stronie oraz Facebooku :)

Powiązana galeria: