Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 2:3 - 7 kolejka ligowa Pomorskiej Ligi Juriorów D1

Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 2:3  - 7 kolejka ligowa Pomorskiej Ligi Juriorów D1

W dniu wczorajszym rozegraliśmy mecz 7 kolejki ligowej z wiceliderem Lechią Gdańsk (5 zwycięstw-1 porażka). Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 3:2 ( bramki zdobyli Mikołaj Rzepinski, Mateusz Spychalski i Kacper Józefowski).

Relacja trenera : „Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze - już w 3 min objęliśmy prowadzenie i do końca 1 połowy kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku . Gospodarze byli bardzo niebezpieczni w swych kontratakach . Druga połowa ułożyła się dla nas równie dobrze : zdobyliśmy szybko dwie bramki po świetnych akcjach. Gospodarze zdołali strzelić kontaktową bramkę , która dodała im „wiatru w żagle” . Po niespełna 3 minutach zmniejszyli rozmiar porażki do 1 bramki. Końcówka dla nas była bardzo nerwowa - ale potrafiliśmy zachować zimną krew i do samego końca mądrze utrzymywaliśmy przewagę. Byliśmy drużyną, która częściej utrzymywała się przy piłce i stworzyliśmy wiele ciekawych sytuacji , które nie zawsze kończyły się zdobyczą bramkową ale sam zarys rozwiązań boiskowych i pomysłowość zawodników cieszy .

Całej drużynie należą się wielkie brawa ! Pomimo wielu nieobecności pokazaliśmy, że nasz zespół składa się z samych wartościowych zawodników i wyrównany skład jest w tej lidze naszym dużym atutem. Drużynie Lechii bardzo dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia . Za stworzone widowisko obie drużyny zasługują na oklaski.”

Po 7 kolejkach ligowych zajmujemy 7 miejsce - ale mamy zaległe spotkanie do rozegrania z MKS Debrzno. Liga jest bardzo wyrównana i tracimy do czołówki niewiele punktów.

Zapraszamy na kolejny mecz 07.10.2017 o 13:00 z Rodłem Kwidzyn ( "Modrak"  ul.Bałtycka1)

Cotygodniowe opisy rozgrywek oraz sprawy bieżące zamieszczamy na naszym profilu Facebook - zachęcamy do lektury oraz wyrażania opinii poprzez Facebook'owe narzędzia :)