Zakończenie rundy jesiennej w I lidze Wojewódzkiej D1 Młodzik

W listopadzie zakończyliśmy rozgrywki ligowe w I lidze wojewódzkiej D1 Młodzik woj. pomorskiego. Tak jak można się było spodziewać liga jest bardzo wyrównana. Mieliśmy udany wrzesień, kiepski październik i bardzo dobry listopad. Szczególnie ostatnie 4 kolejki przyniosły nam dużo punktów bo wszystkie zakończyły się zwycięstwami naszej drużyny.  W ostatniej kolejce ligowej podejmowaliśmy Gryf Tczew który w zeszłym roku wygrał naszą ligę - pokonując nas w dwóch meczach w wyraźny sposób. Mobilizacja i chęć rewanżu była w zawodnikach bardzo duża - przez co obserwowaliśmy bardzo dobre piłkarsko spotkanie. Pomimo niefortunnie straconej bramki już w 4 minucie atakowaliśmy przez cały mecz. Gryf bardzo groźnie kontratakował. Kluczową decyzją w ostatnich 15 minutach było przesunięcie do ataku Nikodema Sikory - który został bohaterem meczu - strzelając 2 bramki po bardzo dobrych inywidualnych akcjach. Ogromne gratulacje dla całej drużyny za walkę do końca i zwycięstwo z tak trudnym rywalem !

Rundę jesienną kończymy na 6 miejscu z bilansem : 23 pkt (7 zw, 2 rem, 4 por), 27-17 w bramkach. Do trzeciej drużyny tracimy cztery punkty - jest o co walczyć wiosną :)