Witamy na pokładzie Zuzannę Karwacką !

Witamy na pokładzie!!!!
Z przyjemnością informujemy, że do wielkiej żółto-biało-czerwonej rodziny dołączyła kolejna, bardzo utalentowana zawodniczka Zuzanna Karwacka, rocznik 2005. Zuza znana jest zawodnikom drużyny rocznika 2005 trenera Tomasza Fojuta, gdyż występowała w I Lidze Wojewódzkiej D1 Młodzik "SPORTBM" reprezentując zespół MKS Debrzno i dała się we znaki niektórym z nich.
Ponadto, jest regularnie powoływana do kadry Pomorskiego ZPN, gdzie gra na pozycji napastnika lub pomocnika.
Właśnie w dniu dzisiejszym, drużyna kadry Pomorskiego ZPN dziewcząt U13, rozegrała mecz kontrolny z zespołem Pragi Warszawa przebywającym na zgrupowaniu w Cetniewie. Wspólnie z Martyną Orłowską (na zdjęciu) stanowiły trzon swojego zespołu i z całą pewnością można uznać ich występ za bardzo udany. Wynik końcowy to 3:1 dla dziewcząt z naszego województwa, które przez całe spotkanie kontrolowały grę posiadając wyraźną przewagę na całej długości i szerokości boiska, a sam wynik nie odzwierciedla faktycznej przewagi młodych piłkarek z Pomorza.
Witając Zuzę w naszych szeregach, życzymy jej powodzenia i zrealizowania swoich piłkarskich marzeń.