Mikołaj Rzepinski i Kuba Żywicki na obozie Polish Soccer Skills

W ubiegłym tygodniu dwoje naszych zawodników ( Mikołaj Rzepinski i Kuba Żywicki) uczestniczyło w tygodniowym turnusie obozu piłkarskiego fundacji Polish Soccer Skills w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu. Tydzień był bardzo intensywny. Każdy dzień składał się z czterech godzin treningu piłkarskiego w tym:

-1 godzina treningu techniki i koordynacji w grupach 1 trener - 4 zawodników,

- 1 godzina gier zadaniowych 4x4 w grupach 1 trener - 4 zawodników,

-1 godzina gier treningowych z hiszpańskim trenerem,

- 1 godzina gier treningowych z niemieckim trenerem,

- 1 godzina zajęć z psychologiem sportowym,

- 1 godzina treningu motorycznego,

1 godzina nauki języka hiszpańskiego o profilu piłkarskim,

-1 godzina zajęć teoretycznych z zakresu fizjoterapii, diety i prewencji.

Dodatkowo po kolacji odbywały się zajęcia taktyczne, gry i zabawy, zajęcia na basenie.

W piątek odbywały się testy umiejętności klasyfikujące do nagrody, jaką Latem 2017 jest darmowy wyjazd do Francji oraz powołania dla 20 najlepszych zawodników z każdego rocznika do Reprezentacji Polish Soccer Skills. W ubiegłym roku w samym roczniku 2005 brało udział 450 chłopców.

Duet RzE-ŻY (Rzepa-Żywy) należał do wyróżniających się w całym turnusie zawodników co potwierdził udanymi testami. Wyniki zostaną opublikowane w połowie września.

Gratulujemy i trzymamy kciuki !

Powiązana galeria: