LOTOS Griffin CUP 2005 w Chojnicach 16.12.2017

Z przyjemnością informujemy, że 16.12.2017 w Chojnicach na sali OSiR odbędzie się turniej rocznika 2005 związany z cyklem turniejów halowych LOTOS Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Cykl obejmuje 12 turniejów w różnych miejscowościach naszego województwa.

​W całym cyklu LOTOS Griffin Cup udział weźmie blisko 2 tysiące młodych piłkarek i piłkarzy, zrzeszonych w Pomorskim Związku Piłki Nożnej.

LOTOS Griffin Cup realizowany jest dzięki sponsorowi strategicznemu - Grupie Lotos SA.

Współpartnerami turniejów są gospodarze obiektów, których życzliwość i zaangażowanie pozwoli na przeprowadzenie imprezy na wysokim poziomie.

"Pomorski ZPN zapewnia organizację całego cyklu rozgrywek, medale i puchary dla trzech najlepszych drużyn oraz nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników turniejów, drobny poczęstunek dla uczestników oraz przede wszystkim dobrą zabawę!! Pragniemy, aby LOTOS Griffin Cup wpisał się na stałe w kalendarz rozgrywek prowadzonych na terenie naszego Związku. Jest to zupełnie nowy projekt, poszerzający dotychczasową działalność Pomorskiego ZPN. Jesteśmy przekonani, że LOTOS Griffin Cup cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem naszych klubów".

Zapraszamy wszystkich kibiców, rodziny, sympatyków naszej drużyny to kibicowania w sobotę 16.12.17. Start od godz 9:00.